SPOGLĄDAMY W PRZYSZŁOŚĆ

 

Wierzymy, że dzięki naszej unikatowej kulturze opartej na innowacji, ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu oraz wizjonerskiemu podejściu do powierzanych nam zadań staniemy się doskonale rozpoznawalną marką będącą synonimem najnowszych technologii, zaawansowanych rozwiązań i najwyższych standardów biznesowych.

 

Staramy się, aby nasz budynek sprzyjał skupieniu i twórczej pracy. Zespoły pracują we własnych wydzielonych obszarach. Wokół jest cisza i zieleń. Dbamy również o to, aby nasz budynek był przyjazny nie tylko dla pracowników, ale posiadał również rozwiązania proekologiczne – pompy ciepła, separatory, kolektory słoneczne itp. W trosce o zdrowie pracowników na bieżąco monitorujemy hałas na wydziałach produkcyjnych, natężenie światła, czystość powietrza oraz stosując innowacyjne metody np. klimatyzacji podłogowej, która niweluje problemy zdrowotne w okresie letnim.

Od początku istnienia firmy, stale dbano o zachowanie kultury organizacyjnej w niezmienionej formie. Formie, w której wszyscy się znają, szanują i wspierają. Pomimo rozrostu, MCD Electronics zachowała cechy charakterystyczne dla startup'ów. Każdy pracownik jest trybikiem w wielkiej maszynie, którą jest nasza organizacją i stanowi ważnego członka zespołu. Kultura oparta na wzór rodzinny pozwoliła stworzyć bardzo silne więzi między pracownikami. Dużą rolę odgrywa wzajemna lojalność – pracowników wobec firmy jak i firmy wobec pracowników. Największą siłą takiej kultury organizacyjnej jest szczerość. Pracownicy nie boją się kłócić, bo wiedzą, że to nie zniszczy ich relacji bez względu na zajmowane stanowiska.

Praca w MCD Electronics stanowi znaczący rozwój dla każdego pracownika, bez względu na stanowisko. W codziennie wykonywanych obowiązkach stosujemy kilka zasad które pozwalają naszym pracownikom być na bieżąco a także wykluczają nudę i ...

Zaufanie jest jedną z naszych podstawowych wartości. Jesteśmy przekonani, że zaufanie daje energię, motywację i entuzjazm do działania. Nasi pracownicy mają wysoki poziom zaufania wobec podejmowanych decyzji i wytyczonego przez firmę kierunku działań. Styl zarządzania w MCD Electronics opiera się na dostępności przełożonych i otwartości. Cała kadra menedżerska, w tym Prezes, siedzą i pracują wspólnie z pracownikami.

100% kadry menedżerskiej pochodzi z wewnętrznych rekrutacji.